Darni mokykla

Programos tikslai:

• Sutelkti mokyklos bendruomenes Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi darbotvarkės 2030 tikslų įgyvendinimui;
  • Integruoti darnaus vystymosi švietimo temas į kasdienį ugdymo procesą (pamokas, kt. užsiėmimus);
  • Skatinti bendruomeniškumą ir stiprinti darnias mokyklų, ikimokyklinių įstaigų ar ugdymo centrų   bendruomenes.

Programa siekia paskatinti jaunus žmonės mokyklose imtis iniciatyvos, ugdyti darnios gyvensenos įpročius bei šviesti žmones apie tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus pasirinkimus. Šių metų pagrindinis programos akcentas yra darnios bendruomenės puoselėjimas, tad kviečiame įgyvendinti bendruomeniškumo ir tolerancijos iniciatyvas.

Darniosios komandos nariai Žemynoje:

• Irmina Veikutienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  • Lina Ališauskienė – anglų kalbos mokytoja
  • Daiva Kalinauskienė – anglų kalbos mokytoja
  • Ramunė Valinskienė – pradinių klasių mokytoja
  • Vita Petrauskienė – pradinių klasių mokytoja

Komandos koordinatoriaus vardas pavardė:

• Lina Ališauskienė

Kokia yra ateities mokyklos vizija?

Vilniaus Žemynos progimnazijos siekiamybė – darni mokyklos bendruomenė, suprantanti įvairių darnumo sričių ir aspektų svarbą gyvenime bei taikanti darnumo principus tiek mokykloje, tiek už jos ribų.